Kategoriler
ARİFİYE-Elektrik-Elektronik Mühendisi Elektrik-Elektronik Mühendisi Normal Özel SAKARYA SAKARYA-ARİFİYE İŞ İLANLARI

SAKARYA-ARİFİYE-Elektrik-Elektronik Mühendisi İş İlanı-(2022-05-20)

SAKARYA ARİFİYE ilçesindeki diğer Elektrik-Elektronik Mühendisi ilanları için TIKLAYINIZ.

YAZ KAR KLİMA SOĞUTMA DANIŞMANLIK OTOMOTİV VE İŞ MAKİNALARI EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Elektrik-Elektronik Mühendisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

YAZ KAR KLİMA SOĞUTMA DANIŞMANLIK OTOMOTİV VE İŞ MAKİNALARI EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-21

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-20

İl : SAKARYA

İlçe : ARİFİYE

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Lisans –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Farketmez

YAZ KAR KLİMA SOĞUTMA DANIŞMANLIK OTOMOTİV VE İŞ MAKİNALARI EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Adresi : FATİH MAH 361 SOK NO 32 (OTOBAN KENARI ASAŞ FİLİTRE YANI) ARİFİYE SAKARYA. SAKARYA/ARİFİYE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : İDRİS BATMAZ.

YAZ KAR KLİMA SOĞUTMA DANIŞMANLIK OTOMOTİV VE İŞ MAKİNALARI EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 902642292117.

Elektrik-Elektronik Mühendisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-20 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902642292117. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi İDRİS BATMAZ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr