Kategoriler
ARİFİYE-Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni Normal Özel SAKARYA SAKARYA-ARİFİYE İŞ İLANLARI

SAKARYA-ARİFİYE-Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni İş İlanı-(2022-05-20)

SAKARYA ARİFİYE ilçesindeki diğer Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni ilanları için TIKLAYINIZ.

YAZ KAR KLİMA SOĞUTMA DANIŞMANLIK OTOMOTİV VE İŞ MAKİNALARI EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

YAZ KAR KLİMA SOĞUTMA DANIŞMANLIK OTOMOTİV VE İŞ MAKİNALARI EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-21

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-20

İl : SAKARYA

İlçe : ARİFİYE

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Farketmez

YAZ KAR KLİMA SOĞUTMA DANIŞMANLIK OTOMOTİV VE İŞ MAKİNALARI EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Adresi : FATİH MAH 361 SOK NO 32 (OTOBAN KENARI ASAŞ FİLİTRE YANI) ARİFİYE SAKARYA. SAKARYA/ARİFİYE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : İDRİS BATMAZ.

YAZ KAR KLİMA SOĞUTMA DANIŞMANLIK OTOMOTİV VE İŞ MAKİNALARI EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 902642292117.

Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-20 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902642292117. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi İDRİS BATMAZ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr