Kategoriler
AĞRI AĞRI MERKEZ-Kasiyer AĞRI-AĞRI MERKEZ İŞ İLANLARI Kasiyer Normal Özel

AĞRI-AĞRI MERKEZ-Kasiyer İş İlanı-(2022-05-09)

AĞRI AĞRI MERKEZ ilçesindeki diğer Kasiyer ilanları için TIKLAYINIZ.

YEŞİM TOPLU TÜKETİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SÜPERMARK ET VE HİPERMARKETLERDE YAPILAN PERAKENDE TİCARET (BELİRLİ BİR MALA TAHSİS EDİLMEMİŞ MAĞAZAL sgk ünvanlı işyerinde Kasiyer mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

YEŞİM TOPLU TÜKETİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SÜPERMARK ET VE HİPERMARKETLERDE YAPILAN PERAKENDE TİCARET (BELİRLİ BİR MALA TAHSİS EDİLMEMİŞ MAĞAZAL ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-11

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-09

İl : AĞRI

İlçe : AĞRI MERKEZ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Okur Yazar – Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

YEŞİM TOPLU TÜKETİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SÜPERMARK ET VE HİPERMARKETLERDE YAPILAN PERAKENDE TİCARET (BELİRLİ BİR MALA TAHSİS EDİLMEMİŞ MAĞAZAL Adresi : ABİDE MAH. ERZURUM CAD. 612.SOK.TKDK ALTI. PK: 04100. AĞRI/AĞRI MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Murat ÖNALAN.

YEŞİM TOPLU TÜKETİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SÜPERMARK ET VE HİPERMARKETLERDE YAPILAN PERAKENDE TİCARET (BELİRLİ BİR MALA TAHSİS EDİLMEMİŞ MAĞAZAL Telefonu : –

Kasiyer nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-09 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önceiletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Murat ÖNALAN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr