Kategoriler
CNC Freze Tezgahı Operatörü DENİZLİ DENİZLİ-MERKEZEFENDİ İŞ İLANLARI MERKEZEFENDİ-CNC Freze Tezgahı Operatörü Normal Özel

DENİZLİ-MERKEZEFENDİ-CNC Freze Tezgahı Operatörü İş İlanı-(2022-02-12)

DENİZLİ MERKEZEFENDİ ilçesindeki diğer CNC Freze Tezgahı Operatörü ilanları için TIKLAYINIZ.

YILDIZ ENDÜSTRİYEL ARAŞTIRMA MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİT ED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde CNC Freze Tezgahı Operatörü mesleğinde 3 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

YILDIZ ENDÜSTRİYEL ARAŞTIRMA MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİT ED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-14

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-12

İl : DENİZLİ

İlçe : MERKEZEFENDİ

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Farketmez

YILDIZ ENDÜSTRİYEL ARAŞTIRMA MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİT ED ŞİRKETİ Adresi : ZAFER MAHALLESİ 1051. SOKAK NO: 42. PK: 20040. DENİZLİ/MERKEZEFENDİ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : MEHMET YILDIZ.

YILDIZ ENDÜSTRİYEL ARAŞTIRMA MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİT ED ŞİRKETİ Telefonu : 905325773593.

CNC Freze Tezgahı Operatörü nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-12 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905325773593. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi MEHMET YILDIZ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir