Kategoriler
ANKARA ANKARA-ETİMESGUT İŞ İLANLARI ETİMESGUT-Okul Öncesi Öğretmeni Normal Okul Öncesi Öğretmeni Özel

ANKARA-ETİMESGUT-Okul Öncesi Öğretmeni İş İlanı-(2022-02-11)

ANKARA ETİMESGUT ilçesindeki diğer Okul Öncesi Öğretmeni ilanları için TIKLAYINIZ.

ZENATÜRK E ĞİTİM DANIŞMANLIK OTOMOTİV TURİZM TEMİZLİK HİZMETL ERİ GIDA TARIM VE HAYVANCILIK REKLAM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Okul Öncesi Öğretmeni mesleğinde 10 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ZENATÜRK E ĞİTİM DANIŞMANLIK OTOMOTİV TURİZM TEMİZLİK HİZMETL ERİ GIDA TARIM VE HAYVANCILIK REKLAM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-14

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : ANKARA

İlçe : ETİMESGUT

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 20 – 48

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) – Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ZENATÜRK E ĞİTİM DANIŞMANLIK OTOMOTİV TURİZM TEMİZLİK HİZMETL ERİ GIDA TARIM VE HAYVANCILIK REKLAM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : YEŞİLOVA MAH. 4017 CAD. NO:16/2. ANKARA/ETİMESGUT/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Merve Hanım.

ZENATÜRK E ĞİTİM DANIŞMANLIK OTOMOTİV TURİZM TEMİZLİK HİZMETL ERİ GIDA TARIM VE HAYVANCILIK REKLAM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905526010117.

Okul Öncesi Öğretmeni nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905526010117. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Merve Hanım. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir