Kategoriler
Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) Normal Özel ZONGULDAK ZONGULDAK-ZONGULDAK MERKEZ İŞ İLANLARI

ZONGULDAK ZONGULDAK MERKEZ Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) İş İlanı-(2021-12-22)

DEMİR MADENCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ İNŞAAT LİMAN GEMİ YAT YAPIM TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: ZONGULDAK / ZONGULDAK MERKEZ

İşyeri Adresi: DİLAVER MAH. YEŞİLDAĞ SOK. NO:2/A. PK: 67030. ZONGULDAK/ZONGULDAK MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905309540282. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Tuncay Oğuz. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. DEMİR MADENCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ İNŞAAT LİMAN GEMİ YAT YAPIM TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur ZONGULDAK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik)
İşyeri Adı DEMİR MADENCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ İNŞAAT LİMAN GEMİ YAT YAPIM TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İl ZONGULDAK
İlçe ZONGULDAK MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlkokul –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim ZONGULDAK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi DİLAVER MAH. YEŞİLDAĞ SOK. NO:2/A. PK: 67030. ZONGULDAK/ZONGULDAK MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905309540282.
İrtibat Kurulacak KişiTuncay Oğuz.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
ZONGULDAK ZONGULDAK MERKEZ Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara Tuncay Oğuz.905309540282. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

DEMİR MADENCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ İNŞAAT LİMAN GEMİ YAT YAPIM TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


DEMİR MADENCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ İNŞAAT LİMAN GEMİ YAT YAPIM TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ZONGULDAK MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


DEMİR MADENCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ İNŞAAT LİMAN GEMİ YAT YAPIM TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


DEMİR MADENCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ İNŞAAT LİMAN GEMİ YAT YAPIM TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


DEMİR MADENCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ İNŞAAT LİMAN GEMİ YAT YAPIM TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) mesleğinin maaşı ne kadar?


DEMİR MADENCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ İNŞAAT LİMAN GEMİ YAT YAPIM TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr