Kategoriler
Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) EDİRNE EDİRNE MERKEZ-Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) EDİRNE-EDİRNE MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Özel

EDİRNE-EDİRNE MERKEZ-Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) İş İlanı-(2022-02-11)

EDİRNE EDİRNE MERKEZ ilçesindeki diğer Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) ilanları için TIKLAYINIZ.

EDİRNE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ VE PETROL HAYVANCILIK İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) mesleğinde 4 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

EDİRNE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ VE PETROL HAYVANCILIK İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : EDİRNE

İlçe : EDİRNE MERKEZ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 44

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 44

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

EDİRNE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ VE PETROL HAYVANCILIK İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : E-5 KARAYOLU ÜZERİ TIP FAKÜLTESİ KARŞISI EDİRNE. PK: 22100. EDİRNE/EDİRNE MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : İLKNUR TEPELİ.

EDİRNE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ VE PETROL HAYVANCILIK İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905398765663.

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905398765663. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi İLKNUR TEPELİ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir