Kategoriler
Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) Normal Özel SİVAS SİVAS MERKEZ-Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) SİVAS-SİVAS MERKEZ İŞ İLANLARI

SİVAS-SİVAS MERKEZ-Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) İş İlanı-(2022-05-17)

SİVAS SİVAS MERKEZ ilçesindeki diğer Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) ilanları için TIKLAYINIZ.

EKİNCİLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT AMBALAJ VE PLASTİK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

EKİNCİLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT AMBALAJ VE PLASTİK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-18

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-17

İl : SİVAS

İlçe : SİVAS MERKEZ

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 25 – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

EKİNCİLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT AMBALAJ VE PLASTİK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : DEMAL OTOGAZ-EKİNCİLER PETROLMEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ SULTANŞEHİR BULV. NO:39/1ANKARA ERZİNCAN ÇEVRE YOLU 1. KM. SİVAS/SİVAS MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : EKREM BEY.

EKİNCİLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT AMBALAJ VE PLASTİK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 903462150184.

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-17 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 903462150184. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi EKREM BEY. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.