Kategoriler
DİLOVASI-Liman İşçisi KOCAELİ KOCAELİ-DİLOVASI İŞ İLANLARI Liman İşçisi Normal Özel

KOCAELİ-DİLOVASI-Liman İşçisi İş İlanı-(2022-05-24)

KOCAELİ DİLOVASI ilçesindeki diğer Liman İşçisi ilanları için TIKLAYINIZ.

RÜZGAR VİNÇ İŞLETMELERİ VE PROJE TAŞIMACILIĞI LOJİSTİK HİZME TLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Liman İşçisi mesleğinde 10 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

RÜZGAR VİNÇ İŞLETMELERİ VE PROJE TAŞIMACILIĞI LOJİSTİK HİZME TLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-25

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-24

İl : KOCAELİ

İlçe : DİLOVASI

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 25 – 50

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

RÜZGAR VİNÇ İŞLETMELERİ VE PROJE TAŞIMACILIĞI LOJİSTİK HİZME TLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : DOSB 1.KISIM GÖKSU CADDESİ DİLOVASI. PK: 41. KOCAELİ/DİLOVASI/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : GÜLAY TACAR.

RÜZGAR VİNÇ İŞLETMELERİ VE PROJE TAŞIMACILIĞI LOJİSTİK HİZME TLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 902627449000.

Liman İşçisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-24 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902627449000. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi GÜLAY TACAR. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr