Kategoriler
ANKARA ANKARA-ÇANKAYA İŞ İLANLARI ÇANKAYA-Temizlik Görevlisi Normal Özel Temizlik Görevlisi

ANKARA-ÇANKAYA-Temizlik Görevlisi İş İlanı-(5/31/2022)

ANKARA ÇANKAYA ilçesindeki diğer Temizlik Görevlisi ilanları için TIKLAYINIZ.

SİTEPLUS ENTEGRE TESİS VE SİTE YÖNETİMİ YAPI İNŞAAT FİLO Kİ RALAMA VE TEMİZLİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Temizlik Görevlisi mesleğinde 20 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

SİTEPLUS ENTEGRE TESİS VE SİTE YÖNETİMİ YAPI İNŞAAT FİLO Kİ RALAMA VE TEMİZLİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanlar için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 5/10/2022

Son Başvuru Tarihi : 5/31/2022

İl : ANKARA

İlçe : ÇANKAYA

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : -40

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

SİTEPLUS ENTEGRE TESİS VE SİTE YÖNETİMİ YAPI İNŞAAT FİLO Kİ RALAMA VE TEMİZLİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Adresi : MUTLUKENT MAH.2065 SOK NO:5 ÜMİTKÖY ÇANKAYA ANKARA. ANKARA/ÇANKAYA/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : DENİZ GÜÇLÜOĞLU.

SİTEPLUS ENTEGRE TESİS VE SİTE YÖNETİMİ YAPI İNŞAAT FİLO Kİ RALAMA VE TEMİZLİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 905343688140.

Temizlik Görevlisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 5/31/2022 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905343688140. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi DENİZ GÜÇLÜOĞLU. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.